Zmiany nie są widoczne od razu

Zmiany nie są widoczne od razu

Pośród wielu stolic województw w kraju, miasto Kraków wyróżnia się nie tylko w temacie kultury i akademickim, ale również na licznych odmiennych obszarach. Staje się regionem przyjemnym do życia. Zmiany, jakie dotknęły miasto w ostatnich okresach sprawiają, że Kraków naprawdę idzie w górę.
Pomocne transformacje w mieście.
Co pozytywnego załatwiono w przeciągu ostatniego czasu? Wielość napraw i inwestycji jest duża. Niezwykle pomogły w tym aspekcie dotacje EU, z których miasto często czerpie. Dynamiczne postępowanie w temacie pozyskiwania dofinansowania sprawiły, że gmina uzupełniła się o świeże węzły komunikacyjne, nowoczesne autobusy trasportu miejskiego, oraz ciekawe obiekty użyteczności publicznej.
Szerokie inwestycje nie są widoczne dla standardowego obywatela. Nie znaczy to mimo wszystko, że nie zostały poczynione. Najczęściej nie interesują nas informacje, które nie są ściśle z naszymi potrzebami związane. Przeciętnemu obywatelowi miasta wydaje się, że w mieście niewiele się wykonuje. Tymczasem miasto rozrasta się z każdym miesiącem. Usprawnienia w obszarze gospodarki odpadami, budowie i modernizacji siatki wodociągowej, stawianie ekranów akustycznych to jedynie część zmian, jakie pozwalają mieszkańcom bezpieczniej i wygodniej funkcjonować. Kraków rozwija się też w zakresie możliwości rozrywkowych. Wartość Krakowa idzie w górę za pomocą takich inwestycji jak: centrum konferencyjne ICE lub stadion Cracovia. takie nowości inspirują przyjezdnych do odwiedzin.
Zapoczątkowane przez radnych projekty nie tyczą się jedynie samego centrum Krakowa, ale też są połączone z pełnym województwem małopolskim. Wobec tego zamiast uskarżać się lecz zobaczyć zmiany w które obrósł Kraków.
Przyszłe lata – o ile będzie możliwość utrzymania tempa zmian – pozwolą Krakowowi zostać niezwykłą metropolia.
Majchrowski co zrobił